Depolama Hizmetleri

/
Liman Hizmetleri
/
Depolama Hizmetleri

Liman Hizmetleri

Liman sahamız içerisinde dökme, genel kargo, proje kargo ve konteynerize edilecek yükler için depolama hizmetleri verilmektedir.

  • Konteyner Yüklemeleri İçin: 3.600 m2 CFS ambarımız intermodal taşımacılığa uygun olarak dizayn edilmiş ve çift yönlü kapıları sayesinde hem demiryolu hem de karayolu ile malları müşteri tesislerine sevk edilebilme özelliğine sahiptir.
  • Soğutmalı Konteynerler için Soğuk Hava Deposu: Soğutmalı konteynerler ile soğutmalı tırlar arasında gıda yükü aktarımının uygun koşullarda yapılabilmesi için 1.000 m2  alanda, 10 tır yükünün aynı anda işlem görebileceği VETCOM sertifikalı soğuk hava aktarım tesisi mevcuttur. 
  • Dökme Maden Sahası: 10.000 m2 olup, krom, bakır, demir ve mermer gibi maden ürünlerinin konteynerize edilmeden önce liman sahası içerisinde stoklanabilmesi için dizayn edilmiştir. Bölgenin hakim rüzgarına karşı rüzgar duvarları ile çevrilmiş, çevre bilinci ile, rüzgar ve hava şartları ile oluşabilecek tozumayı önlemek amacıyla uluslararası standartlara uygun pulvarize yağmurlama sistemi ile donatılmış ve bunun yanında, zemin sularının arıtılarak deşarj hattına verilmesi amacıyla zemin yağmur suları arıtma tesisi mevcuttur.
  • Dökme Katı Yükler için Kapalı Ambarlar: 9 adet 1.000'er m2 'lik yatay ambarlarımızla ve 2.300 m2 'lik taş ambarımızla toplamda 11.300 m2 olan kapalı depolarımızda her türlü dökme yük ve big bag'li genel kargo yükleri stoklanabilmektedir.

 

Bu site Entranet ERP Yazılımı ile hazırlanmıştır.